Twitter Retweet & Twitter Beğeni Paketleri

Twitter RT-1

1000 retweet satın al


1000 Türk Retweet / Twitter Beğeni
✓ %100 Gerçek Türk Kullanıcılar
✓ Birden Fazla Tweete Bölünür
✓ retweetsatinalma.com panelinde kullanabilme

49.90TL

Kredi kartı ile ödeme!

Twitter RT-2

2500 retweet satın al


2500 Türk Retweet / Twitter Beğeni
✓ %100 Gerçek Türk Kullanıcılar
✓ Birden Fazla Tweete Bölünür
✓ retweetsatinalma.com panelinde kullanabilme

124.90TL

Kredi kartı ile ödeme!

Twitter RT-3

5000 retweet satın al


5000 Türk Retweet / Twitter Beğeni
✓ %100 Gerçek Türk Kullanıcılar
✓ Birden Fazla Tweete Bölünür
✓ retweetsatinalma.com panelinde kullanabilme

249.90TL

Kredi kartı ile ödeme!
Retweet Satın Alma Nasıl Çalışıyor?
Twitter için hesabınızın etkileşim alması, aynı takipçi sayınız kadar önemlidir. Twitter etkileşimleri; retweet, favori yapılması ve sizin tweetlerinize cevap verilmesinden ibarettir.

Retweet satın alma sistemimizle twitter'da yolladığınız tweetlere parça parça ve istediğiniz kadar twitter retweet, twitter beğeni gönderebilirsiniz. Örneğin; tek seferde 2500 retweet satın alarak hesabınıza 2500 kredi yüklemiş olursunuz. Twitter hesabınızdan tweet yolladıktan sonra sistemden en son yolladığınız tweetinize 10 rt gönderirsiniz. Böylece 2490 krediniz kalmış olur. Bu şekilde sistemimiz son yolladığınız 15 tweeti gösterecek ve siz de süre sorunu olmadan kredilerinizi istediğiniz gibi kullanabileceksiniz.

Şu anda retweet paneli sistemimizle yolladığınız bir tweete en fazla 150 rt ve 150 beğeni yaptırabilirsiniz. Kalan kredilerinizi yolladığınız başla tweetler için kullanarak süreklilik ve hesabınıza canlılık katabilirsiniz. Twitter'ın güncelleme yaptığı dönemlerde bir tweete gönderilebilecek olan rt ve beğeni sayısında azalma olabilir. Bu dönemlerde lütfen satın almadan önce bize danışınız.

Tweetlerinize tek tek etkileşim yaptırmak yerine önemli olan bir tek tweetiniz için retweet-favori de yaptırabilirsiniz. Bunun için retweet satın al butonunun üzerindeki kutucuğa tweet adresinizi yazmanız yeterlidir. Retweet göndermek için şifrenizi vermenize gerek yoktur. Ayrıca kesinlikle hesabınızdan reklam tweetleri gönderilmez. Farklı sayıdaki twitter beğeni satın alma hizmetleri için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile görüşün.

Retweet panelini kullanmak için diğer retweet siteleri gibi şifreniz istenmez. Telefonunuzun ya da bilgisayarınızın tarayıcısından twitter.com'a üye girişi yapınız. Sonrasında retweetsatinalma.com sitemize gireceksiniz. Twitter ile baglan yapacaksiniz, son 15 tweetiniz adres bölümünde çıkacak. Göndermek istediğiniz tweeti seçeceksiniz, aşağıdaki rt fav bölümünde 1 ile 150 arasında kaç tane gitmesini istiyorsanız seçeceksiniz. Göndere bastığınızda işlem anında başlayacak. Aynı tweete maksimum 150 rt 150 beğeni gönderebilirsiniz. Başkalarının tweetlerine gönderebilmek için kendi hesabınızdan o tweeti rt'lemeniz yeterlidir, panelde o şekilde gözükür ve rt fav gönderebilirsiniz. Ödemeyi yapıp panele giriş yaptıktan sonra bize haber verin gold üyeliğinizi ve kredilerinizi tanımlayalım. Şifreniz alınmadığından %100 güvenlidir ve hesabınızdan kesinlikle reklam, takip vs yapılmaz.

retweet satın alma

Hakkımızda

Amacımız
"Sürekli gelişmekte olan sosyal medya üzerinde söz sahibi olmanız için size yardım ediyoruz..."

Müşterilerimiz ne söylüyor?
" Bu hizmeti birkaç gün önce satın aldım. Çok hızlılar ve müşteri desteği sağlıyorlar. Gerçekten beğendim."

Abone Olun

Müşterilerimizden

 • Sakın kaçırmayın?
  "Çok ucuz fiyatlara sosyal medya danışmanlığı yaptırdım"
 • Twitter için birebir
  "Bu servis sayesinde takipçilerimi hızla arttırdım."
 • Süper bir hizmet
  "Sorunlarıma anında cevap verdiler"
 • Onbinlerce kişiye ulaşmak
  "Sosyal medya sayesinde onbinlerce kişiye ulaşıyorum."

Bize Yazın

Follower Türkiye
Email: [email protected]
Link: Takipçi Satın Alma

Hizmetlerimiz
Facebook
Twitter
Instagram
Sosyal Medya Hizmetleri

© 2011-2017, tüm hakları saklıdır